Papaz Büyüsüyle Eşimi Kendime Aşık Etme

Aşık etmek için büyü yöntemleri vardır. Sevdiğinin bağlanması amacıyla da büyü veya tılsım çalışmalarına yer verilmektedir. Büyü sonrasında kişi bir süre sonra istem dışı hareket etmeye başlar. Tılsımlar ve dualar ile yapılan güçlü uygumala ve tertipler bulunmaktadır. Papaz büyüsü sayesinde yapılabilen ve bilinen çok güçlü yöntemlerden bahsedilir. Kişilerin sadece aşık ertme ya da bağlama konularında değil bir çok konudaki istek ve dileklerini yerine getirmek için hazırlanabilmektedir. Kısacası papaz büyüsü kara büyü türünün tüm özelliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Papaz büyüsünün etkisi altında kalan kimse büyük bir his yoğunluğu içerisinde olur ve hayatını akışına bırakır.

Büyü tesiri altında olan kişinin sergilemiş olduğu davranışlar dışarıdan tepki ile karşılanmaktadır. Fakat kişi için bu davranışlar gayet normaldir. Papaz büyüsü kara büyü içinde yapılşları ve yöntemleri bulunduğunu söylemiştik. Süryani dilinde kullanılan bazı terimler bileşiminde okunacak farklı dualar vardır. Genel olarak zaten büyü yapımı hiç bir şekilde tasvip edilmez. Bu büyü de yapılan niyet doğrultusunda hareket eden varlıklar bulunur. Hangi istek ve arzu doğrultusunda hazırlandıysa o şekilde bir yol izlenir. Elbetteki bu tarz bir çalışmayı kesinlikle kendi başınıza veya evde yapmanız mümkün değildir. Yapılacak en ufak bir yanlış yada okunacak dua sizin başınıza hiç olmadık durumlarda sıkıntı çıkarabilir.

Dolayısı ile profesyonl bir hizmet almalı doğru destekçiyi kendinize bilgin edinmeniz gerekir. Medyum ve hocalar bu konularda halen çalışma ve uygulamalarını insanlara faydalı olmaları konusunda devam ettirmektedirler. Ancak bazı kişilerin bile bu yöndeki hazırladıkları ilimler olmamakla beraber kötü sonuçların doğmasına neden olabilmektedir. Çünkü her insan bu ilmi doğru şekilde yapamayabilir. O yüzden büyü’nün her çeşidini yaptırmaya karar verdiğinizde bu konuda iyi düşünmeli ve doğru kişiyle çalıştığınızdan emin olmanız gerekmektedir.

Papaz büyüsü uygulamalarından ayrı bu amaçlar için havas konularındaki rahmani çalışmalar da bulunmakta ve günümüzde halen bu tılsımlar uygulanmaktadır. Aşık etme ve bağlama konularında dileklerin sahih olması ve durumları istediğiniz yönde çevirmek için güçlü işlemler konu alınabiliyor. Etkili dua ve esmaların emsalsiz bileşimi sonucunda dilenen kişinin size bağlanması sağlanabilir. Rüya ve düşünce yoluyla kişinin iradesinde empoze edilmek isteniyor. Yaşanan güzel günler ve anıların tekrar hatırlatılması düşündürülmesi gibi durumlar söz konusu olabilmekte ve genellikle istenen sonuçlara ulaştırmaktadır.

Papaz Büyüsüyle Eşimi Kendime Aşık Etme” için bir yorum

  1. ELVAN Yanıtla

    İyi günler canlar benim kocam sürekli beni aldatıyordu dayak atıyordu boşanmak istiyorum ama buna da izin vermiyordu çok çaresiz kalmıştım napacağımı bilmiyordum sonra burak hocayı buldum bir arkadaşım daha önce burak hocayla çalışmış 40 yaşlarda bir muhterem gerçekten yaptığı harmura celbinden çok memnun kaldım benimde sıkıntımı çözmemde vesile oldu Allah onu ailesine çoluğu çocuğu varsa ona bağışlasın tuttuğu iyi olsun inşallah tavsiye ediyorum ünlü kaliyetili bir hocadır. Çok danışanı var zaten ulaşmak ta bir sorun meşgul oluyor telefonu yurt dışından bile gelenleri varmış vesile olan arkadaşım söylemişti Allah böyle medyum hocalardan razı olsun. Telefonunu paylaşmak istedim. 0 5 5 3 3 7 1 8 9 9 4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir